FAQ

Často kladené dotazy

Na této stránce naleznete nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese info@ne-io.com.

Prodej a nákup

Kde je možné produkty NEIO® koupit?

Naše produkty si můžete koupit přímo zde na našich stránkách. Doufáme, že Vám udělají radost!

Spolupracujeme dále s řadou partnerských prodejen, kde některé z našich produktů také naleznete. Mezi tyto partnery patří např.: www.naděje-byliny.eu, www.naturalinfo.sk, www.vitalfit.sk, www.zdravysvet.sk a další.

Mohu u Vás nakoupit i bez registrace?

Ano, nakoupit můžete i bez registrace. Avšak registrovaní zákazníci se stanou součástí klubu Moje NEIO, který skýtá řadu výhod. Jedná se například o zařazení do systému věrnostních slev, speciální akční nabídky, mimořádné slevové akce a další.

Více informací o klubu Moje NEIO naleznete zde.

Mohu upravovat již vytvořenou objednávku?

Vytvořenou objednávku již není možné upravovat. V případě nutnosti jakékoli změny nás, prosím, kontaktujte na adrese info@ne-io.com

Proč vypadá produkt, který mi přišel, jinak než na obrázku?

Uvedené obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Vzhledem k obsahu přírodních složek může docházet k případným odchylkám od barvy či vůně napříč jednotlivými šaržemi, které nejsou na závadu produktu.

Proč mi výrobek přišel v jiném balení, než je uvedené na obrázku?

Z důvodu inovace obalů může docházet po určitou dobu k souběžnému prodeji více verzí balení. Obal produktu poté nemusí odpovídat vyobrazenému vzhledu.


Doprava a platba

Jaké jsou možnosti dopravy?

Balíčky do České republiky a na Slovensko zasíláme přes Zásilkovnu (doručení na Vaši adresu, výdejní místo) a DPD kurýra. Zemi doručení zvolíte ve druhém kroku nákupního košíku.

Při nákupu produktů nad 2000 Kč, respektive nad 80 €, je doprava zdarma.

Veškeré další informace k dopravě naleznete v části Doprava a platba.

Posíláte balíčky i do zahraničí?

Ano, balíčky do zahraničí zasíláme. Přes e-shop odesíláme balíčky zatím pouze na Slovensko. Pro odeslání balíčku do jiné zahraniční země nás, prosím, kontaktujte na uvedené adrese info@ne-io.com

Jaké jsou možnosti platby?

Svou objednávku můžete zaplatit online kartou předem, bankovním převodem na účet nebo na dobírku (hotově či kartou). Veškeré další informace k platebním metodám naleznete v části Doprava a platba.


Vrácení zboží a reklamace

Jak mohu zakoupené zboží vrátit?

Zboží zakoupené přes e-shop můžete nerozbalené, nepoužité a nepoškozené vrátit do 14 dnů bez udání důvodů. Stačí, když vyplníte tento Formulář odstoupení od kupní smlouvy, vytisknete a společně se zbožím zašlete na adresu:

Nature Laboratories, s.r.o.
Areál ÚJV Řež, a.s.
Hlavní 130 Řež
250 68 Husinec
Česká republika

Veškeré další informace ohledně vrácení zboží naleznete v části Reklamace a vrácení zboží.

Jak mohu zakoupené zboží reklamovat?

V případě, že produkt přišel vadný či jinak poškozený, zašlete nám jej společně s vyplněným Reklamační formulář na adresu:

Nature Laboratories, s.r.o.
Areál ÚJV Řež, a.s.
Hlavní 130 Řež
250 68 Husinec
Česká republika

Veškeré další informace ohledně reklamace naleznete v části Reklamace a vrácení zboží.


Molekula života

Co je to Molekula života?

Jedná se o jedinečný patentovaný komplex flavonoidů, které jsou považovány za jedny z nejsilnějších přírodních antioxidantů, a zabraňují tak předčasnému stárnutí buněk.

Více informací o Molekule života naleznete zde.

Proč je Molekula života důležitá?

Pravidelná aplikace a užívání přípravků NEIO® dodává organismu nejúčinnější antioxidanty v podobě komplexu flavonoidů z čajovníku čínského doplněné o vitamíny a další přírodní látky, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jaké má účinky na organismus?

Molekula života má díky svým antioxidačním vlastnostem mnoho příznivých účinků.

 • Kůže: ochrana, zpomalení stárnutí pokožky, protizánětlivé a antivirové účinky
 • Srdce: snížení rizika vzniku nemocí srdce a cév
 • Metabolismus: podpora metabolismu tuků a cukrů
 • Mozek: ochrana před neurodegenerativními onemocněními
 • Imunita: podpora celkové imunity a zdraví, antibakteriální a antivirové účinky

Neione® Technology

Co je to Neione® Technology?

Neione® Technology je unikátní patentovaná technologie umožňující zachovat v našich produktech vysokou koncentraci negativních iontů. Negativní ionty jsou nosičem energie v organismu, bez které by život nebyl možný. Jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách, podporují metabolismus a posilují imunitní systém. Chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví.

Více informací o negativních iontech naleznete zde.

Jaké má prostředí negativních iontů účinky na organismus?

Prostředí negativních iontů podporuje účinky prospěšných látek díky efektivnějšímu průniku do buněk, čímž příznivě působí na organismus.

 • Zdraví: ochrana před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, podpora celkového zdraví
 • Imunita: podpora produkce protilátek v krvi
 • Metabolismus: podpora zrychlení metabolismu
 • Regenerace: rychlejší zotavení po fyzické námaze
 • Mozek: uvolňující a zklidňující účinky
 • Trávení: podpora tvorby trávicích enzymů
 • Krása: zpomalení stárnutí pokožky

Kosmetika

Jak funguje airless lahvička?

Většinu našich kosmetických produktů naleznete v airless lahvičkách, které brání přístupu vzduchu a následné degradaci přírodních složek. Airless lahvičky jsou vybaveny pístem, který se posouvá směrem nahoru, a tím vytlačuje obsah lahvičky. Proto zde nenaleznete žádnou trubičku, která by nasávala obsah ode dna.

Mohu si koupit vzorky kosmetiky?

Ano, současnou nabídku kosmetických vzorků naleznete zde. Vzorek dle svého výběru také obdržíte zdarma při objednávce nad 2000 Kč, potažmo nad 80 €.

Nabídka platí do vyprodání zásob.

Mám dotaz ke konkrétnímu produktu. Kde najdu tyto informace?

Informace k jednotlivým produktům naleznete v detailu daného produktu. Pokud zde ovšem nenaleznete to, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit na adrese info@ne-io.com


Doplňky stravy

Mám dotaz ke konkrétnímu produktu. Kde najdu tyto informace?

Informace k jednotlivým produktům naleznete v detailu daného produktu. Pokud zde ovšem nenaleznete to, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit na adrese info@ne-io.com

Mohu produkty NEIO® kombinovat mezi sebou?

Produkty mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Nepřekračujte však doporučené denní dávkování jednotlivých přípravků.


Značka NEIO®

Jaký je vztah mezi značkou NEIO® a značkou Matuzalem®?

Značka NEIO® přímo navazuje na značku Matuzalem®, která uvedla na trh přípravky obsahující Molekulu života již v roce 1992. Zdokonalená značka NEIO® zahrnuje novou generaci kosmetických přípravků a doplňků stravy, které jsou vedle Molekuly života vylepšeny o patentovanou Neione® Technology.

Více o značce NEIO® zjistíte zde.

Mohu stále zakoupit původní produkty značky Matuzalem®?

Bohužel ne, původní sortiment značky Matuzalem® již není v prodeji. Můžeme Vám však nabídnout pokročilejší varianty s vylepšeným složením, u kterých věříme, že se Vám také budou dozajista zamlouvat.

Zde naleznete naši kompletní nabídku kosmetických produktů a doplňků stravy

Proč si vybrat naše produkty?

Naše produkty jsou inspirované přírodou, proto v nich naleznete pouze pečlivě vybrané látky čistě přírodního původu té nejvyšší kvality. Jejich síla je umocněná přítomností Molekuly života s tím správným nábojem negativních iontů, které Vám pomohou na cestě za krásou a zdravím.

Jedinečné produkty obsahující negativní ionty a Molekulu života, které mají nesmírně účinné omlazující a regenerující účinky, vyrábíme jako jediní na světě. 


Pro partnery

Chtěl/a bych prodávat vaše produkty. Je to možné?

Určitě ano! Pro partnery poskytujeme velkoobchodní odběr našich produktů. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@ne-io.com, následně se s Vámi spojíme a velmi rádi se domluvíme na spolupráci.

Rád/a bych s vámi spolupracoval/a a propagoval/a vaše produkty. Jak na to?

Nabízíme možnost zapojení se do provizního systému. Vyzkoušejte naše produkty a doporučte je svým blízkým, rodině či známým. V případě zájmu se na nás obraťte na adrese info@ne-io.com, kde se s Vámi domluvíme na individuálních podmínkách.