O nás

 

O nás

Ve společnosti Nature Laboratories jsme navázali na rodinnou tradici vědců, otce a syna, kde jsme netradičním způsobem aplikovali pohled experimentální jaderné fyziky na biologické systémy. Od 80. let se intenzivně věnujeme vývoji nových špičkových technologií v oblasti kosmetiky a výživových doplňků.

Dlouholetý výzkum vedl k vyvinutí metody výroby jedinečného flavonoidového komplexu – Molekuly života – s vysokým antioxidačním potenciálem, který zajišťuje ochranu organizmu před oxidativním stresem. První výrobky s touto výjimečnou látkou jsme uvedli na trh v roce 1992.

Více o molekule života

Následoval další objev absolutně unikátní technologie Neione® Technology založené na paramagnetických molekulách a volných stabilních záporných iontech. Tato patentovaná technologie dala vzniknout nové generaci kosmetických přípravků a doplňků stravy značky NEIO® v roce 2020.

Více o Neione® Technology

Naše produkty jsou inspirované přírodou, proto v nich naleznete pouze pečlivě vybrané látky čistě přírodního původu té nejvyšší kvality. Jejich síla je umocněná přítomností Molekuly života s tím správným nábojem negativních iontů, které Vám pomohou na cestě za krásou a zdravím.

Filozofie


Zakládáme si na inovativním přístupu, neotřelých technologiích a přírodních surovinách té nejvyšší kvality, a podporujeme tak vnitřní a vnější krásu každé lidské bytosti. Spojením darů přírody s high-tech technologií budete kráčet životem s tím správným nábojem.

Vize


Cílem je vytvořit unikátní životní styl, který Vás bude provázet na cestě za dlouhodobým mladistvým vzhledem díky regeneraci a obnově buněk a DNA.

Jak vznikla značka

NEIO®

Značka NEIO® vznikla spojením dvou významných slov, a sice slov "negativní" a "ionty", díky kterým jsou naše produkty jedinečné po celém světe. Prostředí negativních iontů podporuje účinky přírodních složek a zefektivňuje průnik aktivních látek do buněk.

V našich produktech se odráží spojení dvou unikátních patentovaných technologií – Molekula života a Neione® Technology.

Molekula života Negativní ionty  = NEIO®
  • Energy
  • Health
  • Immunity
  • Beauty
  • Youth

Molekula života

Jedinečný patentovaný komplex flavonoidů obsažený v přípravcích NEIO® nazýváme „Molekula života“.

Flavonoidy jsou velmi silné přírodní antioxidanty. Poskytují tak ochranu před škodlivými vlivy volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí buněk a vznik nejrůznějších onemocnění. Dostatečný přísun flavonoidů přispívá k udržení správné funkce buněk organismu.

Za objev unikátního flavonoidového komplexu „Molekula života“ jsme obdrželi zlaté ocenění Světové organizace duševního vlastnictví v Ženevě. Výsledky naší práce v oboru biotechnologie byly zařazeny mezi nejlepší světové vědecké inovace v roce 2009 (WIPO AWARD 2009).

Více o molekule života