O NÁS

Ve společnosti Nature Laboratories jsme netradičním způsobem aplikovali pohled experimentální jaderné fyziky na biologické systémy. Vyvinuli jsme naprosto unikátní technologii výroby paramagnetických polyfenolických molekul („molecule of life“) a směsí s vysokým záporným redoxním potenciálem. Jakožto mezinárodní výzkumný tým odborníků v oblasti jaderné fyziky, farmakologie, kosmetiky a správné výživy jsme vytvořili tento jedinečný komplex flavonoidů a nadále pracujeme na inovaci výrobních postupů. Úzce spolupracujeme se zahraničními dodavateli z Francie, Itálie, Německa, Španělska, USA, Číny, Japonska a mnohými dalšími. Spojení kvalitních surovin s našimi unikátními technologiemi dalo vzniknout zcela nové generaci doplňků stravy a kosmetických přípravků. Výzkum a vývoj našich produktů je motivován přesvědčením, že cesta vedoucí od prospěšných účinků přírodních látek k praktickému využití při ochraně a regeneraci buněk je smysluplná a přínosná.

 

Značka NEIO - negative ione vznikla v návaznosti na vývoj produktu Matuzalem, který obsahuje jedinečný komplex flavonoidů. Tyto přírodní vysoce účinné antioxidanty poskytují buňkám přirozenou ochranu proti škodlivému působení volných radikálů a předčasnému stárnutí. Snaha o maximální využití tohoto potenciálu vedla k úspěšnému objevení metody výroby flavonoidového komplexu, který tak poskytuje zvýšenou ochranu před oxidativním stresem. Unikátní energetická technologie vedla k vývoji nové generace doplňků stravy a kosmetických přípravků edice NEIO. Hlavní charakteristikou produktů je prostředí negativních iontů se značným záporným redoxním potenciálem. V důsledku toho dochází v organismu ke snížení kladného redoxního potenciálu na minimum, což má za následek menší míru oxidačního vlivu kationtů.

 

 

WIPO AWARD

Za objev unikátního flavonoidového komplexu „molekula života“ jsme obdrželi zlaté ocenění Světové organizace duševního vlastnictví v Ženevě. Výsledky naší práce v oboru biotechnologie byly zařazeny mezi nejlepší světové vědecké inovace v roce 2009 (WIPO AWARD 2009).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení