NEGATIVNÍ IONTY

NEGATIVNÍ IONTY

SÍLA A ENERGIE NEGATIVNÍCH IONTŮ SÍLA A ENERGIE PRO ZDRAVÍ A KRÁSU

Využitím poznatků z experimentální jaderné fyziky, medicíny a přírodních zákonů jsme vyvinuli unikátní kosmetické přípravky a doplňky stravy. Edice NEIO vznikla spojením patentované technologie výroby „molekuly života“ a negativních iontů. Naše produkty jsou světový unikát díky prostředí negativních iontů se značným záporným redoxním potenciálem, který je prospěšný pro naše zdraví. Prostředí negativních iontů zároveň podporuje účinky prospěšných látek díky efektivnějšímu průniku do buněk.

Oproti ionizátorům vzduchu a generátorú vodíkové vody, které jsou také schopny vytvářet prostředí negativních iontů, je naše forma naprosto unikátní a přirozená organismu. Svůj záporný redoxní potenciál si udržuje dlouhodobě a díky své stabilitě má ohromný a sofistikovaný účinek.

Pečujte o sebe zvenku i zevnitř. Nechte se hýčkat naší jedinečnou neionovou technologií, která Vám pomůže za zdravějším a krásnějším já. Doplnění našich produktů téměř výlučně o přírodní látky zajišťuje maximální efekt a zlepšuje kvalitu našeho života.

„NEGATIVE IONS – VITAMINS OF OUR LIFE“

Obdobně jako je v domě elektřina vedená pomocí kabelů, v našem těle je elektrický náboj přenášen prostřednictvím částic zvaných ionty. Ten proudí skrze náš nervový systém, zajišťuje tlukot srdce, mozkovou činnost, schopnost myšlení apod. Bez této formy energie by život nebyl možný.

Na základě náboje můžeme ionty rozdělit na kladné (pozitivní) a záporné (negativní). Ke vzniku iontů je zapotřebí určitá energie. Pozitivně nabité ionty vznikají v přírodě např. působením ultrafialového záření, rozpadem radioaktivních minerálů, ale také třeba během lesních požárů. Naproti tomu negativní ionty se vytváří při bouřce, tříštění vody, přesýpání písku apod. Jejich vysoké koncentrace lze nalézt také v prostředí jeskyň, vodopádů či ve zdravém lese.

Kladné a záporné ionty z vnějšího prostředí mají vliv na obsah iontů v našem těle. Do organismu se dostávají prostřednictvím dýchání a průnikem skrze kůži. Záporné ionty mají pozitivní vliv na zdraví člověka, kdežto kladné ionty mají spíše vliv negativní.

Je známo, že vysoká hladina pozitivních iontů v bezprostředním okolí (elektromagnetické pole generované počítači, mobilními telefony a dalšími elektronickými zařízeními) může destruktivně ovlivnit funkci mozku a potlačovat imunitní systém. To pak vede ke vzniku mnoha onemocnění, včetně rakoviny. Kladné ionty v těle způsobují oxidaci a poškozují tak zdravé buňky. Výsledkem je proces předčasného stárnutí.

Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách neutralizací kladných iontů. Podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví.

Prospěšné vlastnosti negativních iontů

  • Zdraví: Negativní ionty chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a přispívají tak k celkovému zdraví organismu.
  • Imunita: Negativní ionty podporují produkci protilátek v krvi, což vede k vyšší odolnosti.
  • Metabolismus: Negativní ionty podporují výměnu látek v buňkách, čímž dochází ke zrychlení metabolismu.
  • Regenerace: Negativní ionty napomáhají k rychlejšímu zotavení po fyzické námaze.
  • Stabilizace: Negativní ionty pomáhají stabilizovat mozkové funkce, díky čemuž se cítíte uvolnění a klidní.
  • Trávení: Negativní ionty podporují tvorbu trávicích enzymů a zlepšují trávení.
  • Omlazení: Negativní ionty působí proti vnějším vlivům, které poškozují buňky, a zpomalují tak proces stárnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení